İkinci El Eşya Alan Yerler

Şirketimizin ikinci el laptop bilgisayar elektronik sektörüne yeni bir model getirdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Sektördeki birçok işletmeden farklı olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ve garantisi doğrultusunda ihtiyaca yönelik çözümlemeler üretmeyi prensip edinen firmamız, İstanbul’un Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında hizmet vermektedir. Her iki yakada da kullanılmış bilgisayar laptop televizyon cep telefonu paraya çevirmek isteyen kişilere ve uygun fiyatlı cihazlar laptoplar satın almak isteyen kişilere hizmet veriyoruz. Alım-satımını gerçekleştirdiğimiz eşyalar arasında laptop, dizüstü bilgisayar, cep telefonu ve elektronik eşyalar, televizyon farklı kategorilerde yer alan eşyalar bulunuyor.

Hedefimiz bu kategorilerdeki kullanılmış cihazlarını satmak isteyen kişilere ulaşmak,ürünleri aldıktan sonra bakımlarını gerçekleştirmek, ürünlerin ülke ekonomisine dönüşünü ve uygun fiyatlarla ürün almak isteyen kişilere ulaşmasını sağlamak. İkinci el cihaz alımı ve ürün ülke ekonomisine kazandırma görevini en iyi şekilde yapmayı, tüm müşterilerimize daha iyi şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Bilgisayar ve laptop sektöründe edindiğimiz tecrübeler ikinci el laptop alan yerler arasında öne çıkmamızı sağlayan faktörler arasında geliyor. Hemen her türlü bilgisayar laptop ürünlerinizi uygun fiyatlarla satın alıyor, tamir ve bakım işlemlerini sektördeki diğer firmalara göre daha uygun biçimde gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple ikinci el laptop bilgisayar ve ürün satmak isteyenler öncelikle bizimle temasa geçmeyi tercih etmeliler.

Bu tecrübemiz bilgisayar elektronik gibi birçok kullanılmış eşyanıza en iyi fiyat teklifini vermemiz sağlıyor. Tamir ve bakım sürecinden geçen cihazlarınızın satışı gerçekleşirken de müşterilere en uygun fiyatlar sunuluyor. İkinci el laptop alanlar olarak aldığımız cihazların yanı sıra ikinci el bilgisayar laptop notebook satışlarımız da devam etmektedir.

Kullanılmış cihazlarını satmak isteyen müşteriler cihazların özelliklerini ve görsellerini WhatsApp kanalıyla göndererek fiyat teklifi alabilirler. İkinci el laptop alan firma olarak sunduğumuz cihazlardan almak isteyen kişileri ise fiziksel mağazamıza bekliyoruz. Hemen her kategoride yer alan onlarca farklı model ve bilgisayar arasında değerlendirme yaparak kendilerine uygun, ihtiyaçlarını karşılayacak cihazları laptopları tespit edebilirler.

Eğitimli ve uzman ekibimiz sadece bilgisayar laptop ürünlerini değil hemen her türlü kullanılmış elektronik örneğin televizyon cep telefonu gibi elektronik eşyalarınıza en uygun fiyat tekliflerini veriyor. Bilgisayar ürünleri ya da diğer elektronik eşyalar da güler yüzlü ve eğitimli, aynı zamanda nazik ekibimiz tarafından değerlendiriliyor. Ürünleri değerlendiren ekibimiz en iyi fiyat teklifini sunmak için özel bir dikkat gösteriyorlar.

Verilen teklifi kabul ederseniz, ürünlerinizin ücreti anında nakit veya havale olarak ödeniyor. Teslimat işi için de herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Tabi ihtiyacı olan ürünleri bizden alan müşterilerimize de son derece özenli davranıyor, teslimat ve kurulum gibi konularda yardımcı oluyoruz.

İkinci el laptop alım satım işiyle uğraşan kapidanaliyoruz.com evinizde ya da diğer yaşam alanlarında atıl durumda bekleyen elektronik ürünlerinizi satmanızı ve nakde çevirmenizi sağlıyor. Tabi bu ürünlerin bakımını yaptıktan sonra ikinci el ürünlerle evlerinde ya da ofislerinde kullanmak isteyen kişilere yine uygun fiyatlarla satıyoruz. Kısacası hem iki tarafın da ihtiyaçlarını gideriyoruz hem de kullanılmayan cihazları tekrar kullanıma sokarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Piyasada sadece bilgisayar laptop ürün alanlar da bulunuyor. Yani kullanılmamış cihazların alımını ve satışını gerçekleştiren firmalar da ikinci el notebook sektöründe yer alıyor. Biz hem sıfır cihazları hem de ikinci el cihazları satın alıyor ve uygun fiyatlarla bu ürünlerden faydalanmak isteyen müşterilerimize sunuyoruz.